سایت ثبت آگهی کرمانشاه | خرید و فروش کرمانشاه|
سایت ثبت آگهی کرمانشاه | خرید و فروش کرمانشاه|
درمال

راهنمای خرید اینترنتی| سایت درمال| بازار کرمانشاه| ثبت آگهی در کرمانشاه سایت درمال

درمال
سایت درمال

امروزه با گسترش اینترنت و فراگیر شدن آن در ایران سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیاری اقدام به خرید و فروش کردند . در اوابل که اینترنت  فراگیر شد ابتدا سایت های خبری و تلویزیونی شروع به کار کردند و کم کم با امدن گوشی های نسل جدید هوشمند که به اینترنت وصل می شدند اینترنت بیشتر در میان مردم شناخته شد و به مرور برنامه های کاربردی که به اینترنت متصل بود به وجود آمد یکی از ان ها که بین ایرانیان معروف شد اینستاگرام بود که یک شبکه اجتماعی بسیار قوی بود اینستاگرام کم کم بستری شد برای معرفی محصولات ناگفته نماند که تلگرام هم بود ولی در ان اوایل بیشتر کاربرد گفتگو داشت که بعد ها مردم به فکر زدن کانال های شدند برای معرtی محصولات خود اما بریم سراغ اینستاگرام که سایت درمال برای شما عزیزان مقاله ای در مورد آن  فراهم کرده است.

 

خرید و فروش در  اینستاگرام:

با پا گذاشتن اینستاگرام پیج های زیادی در ایران ساخته شد که بسیار از آن ها جنبه شخصی داشت و بسیار هم جنبه کاری . پیج های که برای معرفی خدمات و فروش محصولات بود روز به روز گسترش یافت در اوایل شاید کم تر کسی به فکر خرید از این پیج ها بود و آن هم شاید به دلیل اعتماد نکردن به پیج های فروشگاهی بود اما با این وجود پیج های بسیاری به کار خود ادمه دادند پیج های که قدیمی بودند در نتیجه توانستند نتیجه بهتری بگیرند به خاطر جدب فالوئر و به فروش می پرداختند.

آموزش خرید امن در اینستاگرام:

خواه ناخواه ممکن است شما در اینستاگرام وسوسه شی خرید کنی اما چطور می تونی خرید امنی در ایسنتاگرام داشته باشی. از انجا که اینستاگرام جای برای پیگیری ندارد اگر خدمات رسانی درستی به شما نداشته باشند پس باید با دقت بسیاری خرید خود را انجام بدهید

دلایلی که باید وجود داشته باشند تا اعتماد شما برای خرید در اینستاگرام بیشتر شود.

1: تعداد فالوئر(همیشه تعداد فالوئر برای ما ملاک نیس اما می تواند توجه ما رو در درجه اول جذب کنند)

2:تنوع در تعداد محصولات

3:معرفی محصولات توسط ادمین(تصویر از خودش باشد که فیلم بگیر و توضیح بدهد)

4: رضایت مشتری ها در هایلات (این مورد خیلی مهم است)

5:راهنمای خرید در هایلات

6:آدرس و شماره تلفن صاحب پیج فروشگاهی

7:نبستن کامنت در پست ها

 

آموزش خرید از وبسایت:

یه پله امن تراز پیج های ایسنتا یا شبکه های اجتماعی وبسایت می باشد. حالا چرا؟

از انجا که وبسایت های معتبر در ایران باید در سایت اینماد نماد اعتبار بگیرند می توان گفت خرید در سایت ها دارای نماد اعتبار بیشتری دارد.

مورد دیگر که امن بودن وبسایت رو تکمیل می کند داشتن پروتوکل ssl می باشد

اما این ssl چیه؟  وبسایت های که بر بستر پروتوکل ssl هستند در اول آدرس url به جای http باید https باشد کاربرد این پروتوکل در زمان پرداخت خودشو بیشتر نشون میده زمانی که شما باید مشخصات کارت خود را وارد کنید.

موزد مهم دیگه ای که باید به ان توجه کرد همان نماد اعتبار است. که معمولا وبسایت ها در آخر سایت خود اگه دارای نماد باشند لگو ان را می گدارند شما با کلیلک روی آن به سایت اینماد ارجاع داده می شویند که در انجا می توانید اعتبار ان سایت را بسنجید و با خیال راحت خرید کنید که اگر فردا روزی سایت سر شما کلاه گداشت شما به سایت اینماد مراجعه کرده و شکایت خودتون رو ثبت کنید

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط